Presunúť na hlavný obsah
Olomoucký
hokej
Vyhledat hráče
Další kraje:
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Český hokej
Novinky
Řády a směrnice
Dokumenty ke stažení
Web Českého hokeje
Kalendář akcí Českého hokeje
Krajské orgány
Sportovně technická komise
Disciplinární komise
Trenérsko metodická komise
Komise rozhodčích
Dozorčí rada
Ekonomická komise
Komise pro spolupráci s OVV ČSLH
Komise mládeže
Krajský výkonný výbor
Kluby
Soutěže
Rozpisy soutěží
Tabulky
Statistiky hráčů
Úřední zprávy z kraje
Články
Archiv dokumentů
Delegace rozhodčích
VTM
VTM U14
VTM U15
VTM ZSV U14
VTM ZSV U15
Fotogalerie
Další kraje:
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Rozpis
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
Soutěž
Liga juniorů
Liga dorostu
Soutěž 5. tříd Olomouckého kraje
Soutěž 4. tříd Olomouckého kraje
Soutěž 3. tříd Olomouckého kraje
Soutěž 2. tříd Olomouckého kraje
Liga mladších žáků "D"
Liga starších žáků "B"
Přípravné zápasy Olomouckého kraje
Liga starších žáků "B"
Liga mladších žáků "D"
Část
Liga juniorů 2019/20 sk. K
Liga juniorů 2019/20 sk. J
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. U
Liga juniorů 2019/20 o postup do REDSTONE Extraliga juniorů - sk. V
Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. O
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. R
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. S
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. P
Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. O
Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. N
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. T
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. U
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. T
Liga juniorů 2019/20 o umístění - sk. S
Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. L
Liga juniorů 2019/20 o postup do REDSTONE Extraliga juniorů - sk. V
Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. M
Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. L
Liga juniorů 2019/20 sk. E
Liga juniorů 2019/20 sk. D
Liga juniorů 2019/20 sk. C
Liga juniorů 2019/20 sk. B
Liga juniorů 2019/20 sk. F
Liga juniorů 2019/20 sk. G
Liga juniorů 2019/20 sk. K
Liga juniorů 2019/20 sk. J
Liga juniorů 2019/20 sk. I
Liga juniorů 2019/20 sk. H
Liga juniorů 2019/20 sk. A
Tým
Všechny týmy
HC Boskovice
HC Frýdek-Místek
HC Lvi Břeclav
HC Orlová
HC Spartak Uherský Brod
HC Vlci Český Těšín
HC Černí vlci
HK Kroměříž
Hokejový klub Opava s.r.o.
Polsko U18
SHKM Hodonín
SK Karviná
SK Prostějov 1913, spolek
VSK Technika Brno
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
2. KOLO
Číslo zápasu
Datum
Domácí
Skóre
P,SN
Hosté
Z2006
08.09.2019 12:30
Hokejový klub Opava s.r.o.
5:2
SK Karviná
Více
Z2005
08.09.2019 12:30
Polsko U18
10:0
HC Frýdek-Místek
Více
Z2004
01.10.2019 09:00
HC Orlová
Zápas zrušen
HC Černí vlci