SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. M5001 28.09.2023 09:30 Berani Zlín SK Prostějov 1913 9:20
1. M5002 28.09.2023 13:00 Valašský hokejový klub HC Uničov 20:5
1. M5003 28.09.2023 09:00 HK Kroměříž HC ZUBR Přerov 7:7
1. M5004 28.09.2023 09:15 HC Bobři Val. Meziříčí HC Olomouc 3:25
1. M5005 28.09.2023 16:30 HC Brumov-Bylnice HC Černí vlci 12:3
1. M5006 28.09.2023 15:10 Tigers Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 17:7
1. M5007 27.09.2023 15:45 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 7:4
2. M5008 01.10.2023 11:00 SK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 7:4
2. M5009 01.10.2023 09:00 HC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 13:7
2. M5010 30.09.2023 10:00 HC Černí vlci Tigers Zlín 5:17
2. M5011 01.10.2023 16:00 HC Olomouc HC Brumov-Bylnice 3:3
2. M5012 01.10.2023 10:30 HC ZUBR Přerov HC Bobři Val. Meziříčí 5:5
2. M5013 30.09.2023 09:45 HC Uničov HK Kroměříž 8:7
2. M5014 30.09.2023 10:45 Berani Zlín Valašský hokejový klub 7:7
3. M5015 08.10.2023 11:45 Valašský hokejový klub SK Prostějov 1913 10:4
3. M5016 07.10.2023 09:30 HK Kroměříž Berani Zlín 5:4
3. M5017 07.10.2023 10:00 HC Bobři Val. Meziříčí HC Uničov 14:8
3. M5018 07.10.2023 10:00 HC Brumov-Bylnice HC ZUBR Přerov 15:1
3. M5019 08.10.2023 09:00 Tigers Zlín HC Olomouc 2:6
3. M5020 07.10.2023 14:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Černí vlci 6:11
3. M5021 07.10.2023 12:00 HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 11:3
4. M5022 15.10.2023 12:30 SK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 9:4
4. M5023 14.10.2023 10:00 HC Černí vlci HC Uherské Hradiště 8:7
4. M5024 15.10.2023 13:30 HC Olomouc HOKEJ Uherský Ostroh 14:1
4. M5025 15.10.2023 10:30 HC ZUBR Přerov Tigers Zlín 3:20
4. M5026 14.10.2023 12:15 HC Uničov HC Brumov-Bylnice 5:12
4. M5027 15.10.2023 13:45 Berani Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 17:6
4. M5028 15.10.2023 11:15 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 14:3
5. M5029 22.10.2023 14:30 HK Kroměříž SK Prostějov 1913 7:20
5. M5030 21.10.2023 11:15 HC Bobři Val. Meziříčí Valašský hokejový klub 3:15
5. M5031 21.10.2023 15:00 HC Brumov-Bylnice Berani Zlín 16:5
5. M5032 22.10.2023 09:00 Tigers Zlín HC Uničov 7:14
5. M5033 21.10.2023 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC ZUBR Přerov 10:9
5. M5034 22.10.2023 12:15 HC Uherské Hradiště HC Olomouc 3:9
5. M5035 21.10.2023 11:45 HC SPARTAK Uherský Brod HC Černí vlci 4:19
6. M5036 28.10.2023 13:15 SK Prostějov 1913 HC Černí vlci 4:8
6. M5037 28.10.2023 15:45 HC Olomouc HC SPARTAK Uherský Brod 5:3
6. M5038 29.10.2023 10:30 HC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 4:5
6. M5039 28.10.2023 09:50 HC Uničov HOKEJ Uherský Ostroh 5:17
6. M5040 23.10.2023 16:20 Tigers Zlín Berani Zlín 12:5
6. M5041 29.10.2023 09:00 Valašský hokejový klub HC Brumov-Bylnice 4:10
6. M5042 28.10.2023 14:15 HK Kroměříž HC Bobři Val. Meziříčí 11:10
7. M5043 05.11.2023 09:00 HC Bobři Val. Meziříčí SK Prostějov 1913 7:14
7. M5044 04.11.2023 09:00 HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 17:6
7. M5045 04.11.2023 11:15 Tigers Zlín Valašský hokejový klub 7:8
7. M5046 05.11.2023 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh Berani Zlín 3:16
7. M5047 05.11.2023 12:15 HC Uherské Hradiště HC Uničov 9:1
7. M5048 04.11.2023 11:45 HC SPARTAK Uherský Brod HC ZUBR Přerov 14:7
7. M5049 04.11.2023 09:45 HC Černí vlci HC Olomouc 3:5
8. M5050 11.11.2023 12:15 SK Prostějov 1913 HC Olomouc 3:5
8. M5051 12.11.2023 13:45 HC ZUBR Přerov HC Černí vlci 7:15
8. M5052 11.11.2023 15:10 HC Uničov HC SPARTAK Uherský Brod 7:6
8. M5053 11.11.2023 10:30 Berani Zlín HC Uherské Hradiště 8:3
8. M5054 11.11.2023 15:00 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh 22:6
8. M5055 11.11.2023 09:15 HK Kroměříž Tigers Zlín 6:21
8. M5056 12.11.2023 09:00 HC Bobři Val. Meziříčí HC Brumov-Bylnice 4:21
9. M5057 17.11.2023 11:15 HC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 13:0
9. M5058 17.11.2023 11:20 Tigers Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 16:3
9. M5059 17.11.2023 09:00 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 6:2
9. M5060 17.11.2023 15:00 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 3:9
9. M5061 17.11.2023 09:00 HC SPARTAK Uherský Brod Berani Zlín 7:10
9. M5062 17.11.2023 10:00 HC Černí vlci HC Uničov 15:6
9. M5063 17.11.2023 15:30 HC Olomouc HC ZUBR Přerov 19:1
10. M5064 25.11.2023 11:00 SK Prostějov 1913 HC ZUBR Přerov 4:6
10. M5065 25.11.2023 09:55 HC Uničov HC Olomouc 1:12
10. M5066 26.11.2023 10:30 Berani Zlín HC Černí vlci 6:12
10. M5067 26.11.2023 17:00 Valašský hokejový klub HC SPARTAK Uherský Brod 5:3
10. M5068 25.11.2023 11:15 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 4:5
10. M5069 25.11.2023 10:00 HC Bobři Val. Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh 11:4
10. M5070 25.11.2023 09:00 HC Brumov-Bylnice Tigers Zlín 6:4
11. M5071 02.12.2023 11:15 Tigers Zlín SK Prostějov 1913 15:6
11. M5072 12.12.2023 17:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 13:2
11. M5073 02.12.2023 15:15 HC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 12:5
11. M5074 02.12.2023 11:45 HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 3:10
11. M5075 02.12.2023 10:00 HC Černí vlci Valašský hokejový klub 9:5
11. M5076 03.12.2023 14:00 HC Olomouc Berani Zlín 3:10
11. M5077 03.12.2023 10:30 HC ZUBR Přerov HC Uničov 6:8
12. M5078 09.12.2023 13:15 SK Prostějov 1913 HC Uničov 13:4
12. M5079 10.12.2023 12:15 Berani Zlín HC ZUBR Přerov 11:1
12. M5080 10.12.2023 16:45 Valašský hokejový klub HC Olomouc 4:1
12. M5081 09.12.2023 11:45 HK Kroměříž HC Černí vlci 6:12
12. M5082 09.12.2023 11:45 HC Bobři Val. Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod 10:5
12. M5083 22.12.2023 17:30 HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 11:5
12. M5084 09.12.2023 09:30 Tigers Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 17:7
13. M5085 16.12.2023 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 2:24
13. M5086 03.03.2024 12:15 HC Uherské Hradiště Tigers Zlín 0:0
13. M5087 17.12.2023 10:15 HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 1:4
13. M5088 16.12.2023 16:00 HC Černí vlci HC Bobři Val. Meziříčí 14:6
13. M5089 17.12.2023 14:45 HC Olomouc HK Kroměříž 3:4
13. M5090 16.12.2023 14:30 HC ZUBR Přerov Valašský hokejový klub 8:2
13. M5091 16.12.2023 09:55 HC Uničov Berani Zlín 6:6
14. M5092 22.12.2023 16:45 SK Prostějov 1913 Berani Zlín 7:6
14. M5093 23.11.2023 16:00 HC Uničov Valašský hokejový klub 3:6
14. M5094 01.12.2023 17:15 HC ZUBR Přerov HK Kroměříž 8:11
14. M5095 19.12.2023 16:45 HC Olomouc HC Bobři Val. Meziříčí 13:3
14. M5096 28.01.2024 10:30 HC Černí vlci HC Brumov-Bylnice 5:8
14. M5097 05.01.2024 15:00 HC SPARTAK Uherský Brod Tigers Zlín 4:8
14. M5098 23.09.2023 12:15 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 7:3
15. M5099 06.01.2024 15:00 HC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 6:1
15. M5100 06.01.2024 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 7:9
15. M5101 07.01.2024 10:00 Tigers Zlín HC Černí vlci 11:3
15. M5102 06.01.2024 11:00 HC Brumov-Bylnice HC Olomouc 9:0
15. M5103 06.01.2024 09:15 HC Bobři Val. Meziříčí HC ZUBR Přerov 4:6
15. M5104 07.01.2024 09:15 HK Kroměříž HC Uničov 5:6
15. M5105 24.01.2024 17:15 Valašský hokejový klub Berani Zlín 8:8
16. M5106 13.01.2024 11:00 SK Prostějov 1913 Valašský hokejový klub 4:6
16. M5107 13.01.2024 10:30 Berani Zlín HK Kroměříž 2:10
16. M5108 14.01.2024 11:30 HC Uničov HC Bobři Val. Meziříčí 9:3
16. M5109 14.01.2024 10:30 HC ZUBR Přerov HC Brumov-Bylnice 6:9
16. M5110 13.01.2024 19:00 HC Olomouc Tigers Zlín 2:14
16. M5111 13.01.2024 10:00 HC Černí vlci HOKEJ Uherský Ostroh 14:6
16. M5112 13.01.2024 09:00 HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:3
17. M5113 21.01.2024 11:45 HC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913 8:3
17. M5114 20.01.2024 15:00 HC Uherské Hradiště HC Černí vlci 2:4
17. M5115 02.03.2024 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Olomouc 0:0
17. M5116 20.01.2024 10:00 Tigers Zlín HC ZUBR Přerov 13:2
17. M5117 20.01.2024 13:00 HC Brumov-Bylnice HC Uničov 15:2
17. M5118 21.01.2024 09:30 HC Bobři Val. Meziříčí Berani Zlín 6:19
17. M5119 20.01.2024 11:15 HK Kroměříž Valašský hokejový klub 3:12
18. M5120 27.01.2024 13:15 SK Prostějov 1913 HK Kroměříž 5:4
18. M5121 28.01.2024 11:45 Valašský hokejový klub HC Bobři Val. Meziříčí 16:1
18. M5122 27.01.2024 10:30 Berani Zlín HC Brumov-Bylnice 3:12
18. M5123 28.01.2024 09:10 HC Uničov Tigers Zlín 7:14
18. M5124 24.02.2024 12:45 HC ZUBR Přerov HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
18. M5125 28.01.2024 11:15 HC Olomouc HC Uherské Hradiště 8:1
18. M5126 27.01.2024 11:45 HC Černí vlci HC SPARTAK Uherský Brod 7:3
19. M5130 03.02.2024 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uničov 13:5
19. M5131 01.02.2024 17:15 Berani Zlín Tigers Zlín 5:8
19. M5132 04.02.2024 09:00 HC Brumov-Bylnice Valašský hokejový klub 17:4
19. M5133 03.02.2024 09:15 HC Bobři Val. Meziříčí HK Kroměříž 1:12
19. M5127 03.02.2024 10:00 HC Černí vlci SK Prostějov 1913 4:5
19. M5128 04.02.2024 16:15 HC SPARTAK Uherský Brod HC Olomouc 2:12
19. M5129 03.02.2024 12:00 HC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov 4:4
20. M5134 10.02.2024 12:30 SK Prostějov 1913 HC Bobři Val. Meziříčí 15:2
20. M5135 10.02.2024 09:15 HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 3:24
20. M5136 11.02.2024 14:30 Valašský hokejový klub Tigers Zlín 2:9
20. M5137 09.02.2024 18:30 Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 9:8
20. M5138 10.02.2024 12:15 HC Uničov HC Uherské Hradiště 15:8
20. M5139 11.02.2024 14:15 HC ZUBR Přerov HC SPARTAK Uherský Brod 7:2
20. M5140 10.02.2024 11:15 HC Olomouc HC Černí vlci 3:3
21. M5141 18.02.2024 11:15 HC Olomouc SK Prostějov 1913 14:2
21. M5142 07.03.2024 17:30 HC Černí vlci HC ZUBR Přerov 0:0
21. M5143 17.02.2024 09:00 HC SPARTAK Uherský Brod HC Uničov 0:0
21. M5144 17.02.2024 13:45 HC Uherské Hradiště Berani Zlín 12:7
21. M5145 18.02.2024 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub 2:20
21. M5146 20.03.2024 17:30 Tigers Zlín HK Kroměříž 0:0
21. M5147 17.02.2024 09:00 HC Brumov-Bylnice HC Bobři Val. Meziříčí 24:1
22. M5148 24.02.2024 13:00 SK Prostějov 1913 HC Brumov-Bylnice 0:0
22. M5149 07.02.2024 17:30 HC Bobři Val. Meziříčí Tigers Zlín 1:18
22. M5150 25.02.2024 11:45 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
22. M5151 24.02.2024 13:45 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
22. M5152 25.02.2024 10:30 Berani Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
22. M5153 24.02.2024 09:45 HC Uničov HC Černí vlci 0:0
22. M5154 25.02.2024 10:15 HC ZUBR Přerov HC Olomouc 0:0
23. M5155 03.03.2024 12:00 HC ZUBR Přerov SK Prostějov 1913 0:0
23. M5156 03.03.2024 11:15 HC Olomouc HC Uničov 0:0
23. M5157 02.03.2024 10:00 HC Černí vlci Berani Zlín 0:0
23. M5158 02.03.2024 09:00 HC SPARTAK Uherský Brod Valašský hokejový klub 0:0
23. M5159 02.03.2024 13:15 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
23. M5160 03.03.2024 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
23. M5161 02.03.2024 09:15 Tigers Zlín HC Brumov-Bylnice 0:0
24. M5162 09.03.2024 09:00 SK Prostějov 1913 Tigers Zlín 0:0
24. M5163 09.03.2024 09:00 HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
24. M5164 10.03.2024 09:00 HC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 0:0
24. M5165 09.03.2024 09:30 HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
24. M5166 09.03.2024 09:00 Valašský hokejový klub HC Černí vlci 0:0
24. M5167 09.03.2024 09:00 Berani Zlín HC Olomouc 0:0
24. M5168 09.03.2024 09:00 HC Uničov HC ZUBR Přerov 0:0
25. M5169 16.03.2024 09:00 HC Uničov SK Prostějov 1913 0:0
25. M5170 16.03.2024 09:00 HC ZUBR Přerov Berani Zlín 0:0
25. M5171 16.03.2024 09:00 HC Olomouc Valašský hokejový klub 0:0
25. M5172 16.03.2024 16:00 HC Černí vlci HK Kroměříž 0:0
25. M5173 16.03.2024 11:30 HC SPARTAK Uherský Brod HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
25. M5174 16.03.2024 09:00 HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 0:0
25. M5175 16.03.2024 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh Tigers Zlín 0:0
26. M5176 23.03.2024 09:00 SK Prostějov 1913 HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
26. M5177 23.03.2024 09:00 Tigers Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
26. M5178 23.03.2024 09:00 HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
26. M5179 23.03.2024 09:00 HC Bobři Val. Meziříčí HC Černí vlci 0:0
26. M5180 23.03.2024 09:00 HK Kroměříž HC Olomouc 0:0
26. M5181 23.03.2024 09:00 Valašský hokejový klub HC ZUBR Přerov 0:0
26. M5182 23.03.2024 09:00 Berani Zlín HC Uničov 0:0

krátké zprávy

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty
Nová kontaktní osoba v rámci pojištění všech subjektů sdružených v ČUS -